2016/2017

Mladíci dvakrát vyhráli, přehráli opět Slavii a Apollon, porážka s účastníkem šesté skupiny , tradiční remíza s nejčastějším soupeřem z Říčan

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří                       2:2 (1:0)

Jiskra Zruč nad Sázavou – ACEMA Sparta Praha D           2:13 (1:6)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha                      6:2 (2:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon          7:3 (3:2)

_______________________________________________________________________________

Mladíci nastříleli soupeřům dvaatřicet branek, dvě vysoké výhry nad Olympem a Unhoští, zbytečná prohra s Říčany připravila kluky o postup

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří                      5:6 (3:3)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Unhošť                             12:2 (4:0)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue    4:11 (0:4)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon         11:3 (6:3)

_____________________________________________________________________

Zbytečné branky se Slavií, výhra nad Střešovicemi, dvojnásobné vedení s Olympem a postup zhatila branka v samotném závěru

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří                            2:8 (1:5)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Praha                                    3:6 (1:5)

Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice       6:3 (5:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon             2:2 (1:1)

_________________________________________________________________________

Zbytečná remíza po vedení 3:1 s Panthers, vysoká prohra s Černošicemi po špatné první polovině, vyrovnaný zápas o záchranu ve skupině rozhodla v neprospěch Jiskry třetí třetina

Jiskra Zruč nad Sázavou - Panthers Praha C 3:3 (3:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - SK Alien Nation Černošice 2:8 (0:5)

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice - SK Alien Nation Černošice 9:15
O 3. – 4. místo: FBC Vlci Tatran Kostelec - Panthers Praha C 3:2 p.
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - 101. Sportovní klub Praha 4:5 (1:0 2:2 1:3)

Postup a návrat starších žáků do skupiny deset, oslava se uskutečnila v ,,mekáči“

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří                   2:2 (0:0)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon        4:3 (3:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou - Technology Florbal MB Blue     2:16 (2:9)

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon     6:2 (4:1)
__________________________________________________________________

Páté pokračování rozhodlo ve vyrovnaném střetnutí se Žraloky o sestupu nováčka soutěže

Jiskra Zruč nad Sázavou – Wizards DDM Praha 10 black     1:5 (0:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha        2:2 (0:0)

O umístění:

O 1. – 2. místo: Wizards DDM Praha 10 black – FBC Texas DDM Praha 6:3
O 3. – 4. místo: 101. Sportovní klub Praha – FBC Unhošť 6:1
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou –  Žraloci Příbram 3:4 (2:2 0:2 1:0)
________________________________________________________________

S Tatranem padlo sedmnáct branek, vítězství nad Olympem zachovalo stejnou skupinu , slušná práce v oslabení s Texasem

Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice    8:9 (6:5)

Utkání s favorizovaným Tatranem bylo velmi vyrovnané. I když soupeř dokázal vstřelit gól již po sedmi sekundách hry, Zručští to nevzdali a dokázali skóre otočit. Nastříleli sice hodně gólů, ale kvůli zbytečným chybám to nestačilo na výhru, přestože téměř celé utkání vedli o dva góly. Nakonec prohráli těsně 8:9.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Olymp Praha Poseidon   3:1 (0:0)

O poznání klidnější utkání, co se týče gólů. První poločas nepřinesl žádnou branku ani na jedné straně. Ve druhé půli se dostal zručský tým do vedení 2:0. Soupeř sice utkání zdramatizoval, když snížil na 2:1. Těsné vedení Jiskra nejen dokázala udržet, ale v závěru ještě zvýšila na 3:1.

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice – 101. Sportovní klub Praha 9:6

O 3. – 4. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Texas DDM Praha 8:5 (1:0 3:2 4:3)

Od úvodních minut vyrovnané utkání se zlomilo ,,zásluhou“ Martina Kvasničky, který byl vyloučen na dvě minuty. V následujícím oslabení se "bránící" čtveřici podařilo vstřelit tři góly. Následující vývoj přinesl jen změny brankového rozdílu, nicméně zápas dotáhla Jiskra do vítězného konce.

O 5. – 6. místo: FbK Olymp Praha Poseidon – FBC Žraloci Příbram 3:4

Petr Kratochvíl,  trenér: ,,Zručští předvedli zatím nejlepší výkon v této sezóně a zaslouženě skončili na třetím místě. Nebýt několika školáckých chyb v prvním utkání s Tatranem Střešovice, mohli jsme bojovat o postup do vyššího koše se 101. Sportovní Praha, kterou se nám letos již porazit podařilo. Pokud chyby odstraníme a vyhnou se nám zranění při rozcvičení, můžeme na postup pomýšlet. Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, kteří přišli naše mladé hráče podpořit. Poděkování samozřejmě patří i hráčům za předvedený výkon.“

______________________________________________________________________________

Těsné porážky se Žraloky a s Panthers nabudili starší žáci k vítězství nad FBC Říčany modří

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  2:5 (1:3)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Panthers Praha C  2:3 (1:0)

V úvodním střetnutí prohráli mladíci se Žraloky o tři branky - 2:5, ve druhém zápase podlehli tím nejtěsnějším poměrem Panthersům 2:3, když ještě v poločase vedli 1:0. Starší žáci si poté vítězstvím 6:3 nad FBC Říčany modří uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

O umístění:

O 1. – 2. místo: Panthers Praha C - Královské Vinohrady B                      3:7

O 3. – 4. místo: FBC Žraloci Příbram - Wizards DDM Praha 10 black        3:4

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří                  6:3

___________________________________________________________________________

Starší žáci ve skupině dvakrát prohráli, ale v zápase o umístění porazili 101. Sportovní klub Praha

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  1:6 (1:4)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  4:6 (2:3)

V úvodním střetnutí prohráli s domácími Říčany o dvě branky - 6:4, přestože již vedli 2:0. Ve druhém zápase podlehli sestoupivší Příbrami 1:6. Starší žáci si poté vítězstvím 5:3 nad 101. Sportovní akademií Praha uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

O umístění:

O 1. – 2. místo: FBC Říčany modří - Technology Florbal MB Blue  1:14

O 3. – 4. místo: Královské Vinohrady B – FBC Žraloci Příbram 8:2

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha 5:3 (2:2 1:1 2:0)

Premiéra se zručským starším žákům vydařila, dva těsné výsledky s favority skupiny, vítězství nad Slavií.

Pořadatelem byl tým Jiskra Zruč nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky Sokol Dobříš a FBC Říčany. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Slavia Praha, 101. Sportovní klub Praha a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobříš  2:4 (1:2)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  5:6 (1:3)